Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Çaji i gjelbër pije e mrekullueshme

caji_1487291099-9195750

Ky çaj vepron si agjent antiviral Çaji i gjelbër – të mirat shëndetsore dhe efektet e tij janë zbuluar 4000 vite me parë dhe qysh atëher konsiderohet si pije e mrekullueshme! Çaji i gjelbër vepron si agjent antiviral. Përmban fluror, në mineral që ndihmon në parandalimin e kaviteteve dhe forcon …

Read More »

Alarmi për detegjentët: Dëmton sytë dhe ju rrezikon jetën

test-detergent-1

Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentët të cilat i përdorim për të larë rrobat mund të na shkaktojnë dëme serioze në shëndetin tonë, madje edhe të na çojnë drejt vdekjes. Thirrjet e bëra nga qendrat kontrolluese të helmimeve kanë si pikësynim të paralajmërojnë për detergjentet …

Read More »

Horoskopi ditor, e premte 17 shkurt 2017

637802__original

Keni dëshirë për gjëra të bukura dhe shoqëri të mirë sot ju të dashuruarit. Do t’ju mjaftonte prania e miqve dhe partnerit/es për të qenë rehat me veten. Beqarët do kenë takime interesante, por nuk do e ndjejnë ende veten gati për të bërë ndryshime. Në planin financiar nuk parashikohen …

Read More »

​Bima që i përmirëson problemet me kujtesën

ooo-780x439

Antioksiduesit e acidit të rozmarinës në masë të madhe mund ta parandalojnë apo ngadalësojnë shfaqjen e sëmundjes së Alcajmerit, dhe sipas ekspertëve italianë, edhe mund ta shërojnë atë. Rozmarina është një bimë që përdoret në kuzhinë. Me kalimin e viteve është vërtetuar se rozmarina mund të përdoret si ilaç shtëpiak …

Read More »

Pija magjike që i heqë dhimbjet e shpinës, nyejve dhe këmbëve

MIRACULOUS-DRINK-REMOVE-BACK-JOINT-AND-LEG-PAIN-IN-7-DAYS-780x439

Dhimbjet e nyejve, qafës, këmbëve, shpinës etj., janë të tmerrshme dhe shpeshherë janë rezultat i stresit, qëndrimit të dobët dhe stilit të pashëndetshëm të jetesës. Shpeshherë njerëzit kanë tendenca ta injorojnë këtë dhimbje derisa dhimbja fillon të shndërrohet në diçka më serioze, transmeton Telegrafi. Sidoqoftë, nëse veç jeni në mesin …

Read More »