Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Çfarë nuk shkon në këtë fotografi ? (Foto)

Disa fotografi në rrjetet sociale dinë të jenë vërtetë rrënqethëse, shkruan revista Kosovarja.Shumë njerëz në shikim të parë nuk mund ta vërejnë dot se për çfarë bëhet fjalë, por, hidhni një sy më mirë…A e shihni se të gjithë janë të ulur mbi një person

Read More »

Asnjë ilaç më në farmaci, receta natyrale “bombë”

Kjo recetë që po ju rekomandojmë sot do t’ju ndihmojë të shmangni të gjithë llojet e ilaçeve, pasi është jashtëzakonisht shumë e fuqishme.Forcon sistemin tuaj imunitar dhe ju ndihmon të luftoni gripërat e zakonshëm. Mënyra e përgatitjes është shumë e thjeshtë:Përbërësit:1 rrënjë xhenxhefili mesatar2 limona 500 gr mjaltëPërgatitjaLajini limonët dhe …

Read More »

Kujdes me produktet e pastrimit! Nxisin astmën

Produktet e pastrimit të përdora në shtëpi, shkolla apo vendet e punës nxisin shqetësimet në rrugët e sipërme të frymëmarrjes dhe sëmundjen e astmës.Sipas një lajmi të publikuar nga “Foxnews” bëhet e ditur se produkte pastrimi si ilaçet pastrues të xhamave, acidet, detergjentet etj. shkaktojnë avancimin e shenjave të astmës.Nisur …

Read More »

Qumështi i gjirit, kurë për kancerin

Qumështi i gjirit është duke u cilësuar si luftues i kancerit. Kjo pasi shkencëtarët kanë zbuluar aksidentalisht se ai përmban një substancë që vret qelizat tumorale, njofton Klan Kosova.Një hulumtim të tillë kanë bërë shkencëtarët suedezë, derisa thonë se pacientët me kancer të fshikëzëskanë dhënë rezultate premtuese për të kuruar apo …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }