Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

E rëndë, infermieri dhunon pacientin me probleme mendore Një ngjarje e rëndë është shënuar në një shtëpi në Kinë ku një infermier ka dhunuar një pacient me probleme mendore. Kanë qenë familjarët e 89-vjeçarit ata që kishin vënë re shenja dhunë në trupin e të moshuarit, dhe për të kuptuar shkakun ata vendosën një kamer. Jie Xiao u filmua duke e goditur 11 herë në fytyrë 89-vjeçarin pasi i ndërroi pampersin.Xiao ishte punësuar si infermier personal nga familja e Karam për t’u kujdesur për të moshuarin, por atyre kurrë nuk ia kishte marrë mendja që do të ndërmerrte akte të tilla. “Kur pashë pamjet u tondita, gati sa nuk më ra të fikët, këmbët nuk më mbanin më dhe nuk dija si të reagoja”, është shprehur Daniel, djali i të moshuarit. Xiao është arrestuar nga policia dhe u akuzua për dhunë pasi familjarët bënë denoncimin.

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një shtëpi në Kinë ku një infermier ka dhunuar një pacient me probleme mendore. Kanë qenë familjarët e 89-vjeçarit ata që kishin vënë re shenja dhunë në trupin e të moshuarit, dhe për të kuptuar shkakun ata vendosën një kamer. Jie Xiao u …

Read More »

Grushte e shkelma në plazh, terrorizohen pushuesit

Pushuesit në një plazh të Spanjës janë shokuar nga një sherr masiv me grushte. Pamjet tregojnë momentin kur dy grupe turistësh gjermanë përlasen dhunshëm me njëri-tjetrin, në në shëtitoren e plazhit El Arenal, në ishullin e Mallorcas. Nuk është i qartë motivi i kësaj ngjarje të tmerrshme por të gjithë …

Read More »

Horoskopi ditor, e enjte 6 korrik 2017

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 6  korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Ditë përgjithësisht pozitive kjo e sotmja për të dashuruarit. Do vazhdoni të flisni hapur me partnerin/en për gjithçka …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }