Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Femrat që dëshmuan se bukuria e vërtetë nuk njeh kufij

preview-650x341-98-1457959341-1_1463860315-6137789

Këto modele janë duke e ndryshuar komplet idenë moderne të bukurisë. Ato po e shfaqin origjinalitetin e tyre dhe po tregojnë se janë unike. Ato nuk janë si gjithë modelet e tjera. Këto modele më poshtë të mbledhura nga Gazeta Express, tregojnë se bukuria e vërtetë nuk njeh kufij. Chantelle …

Read More »

Ja çfarë i bën dashuria trupit tuaj

preview-650x341-98-1463664406_1463863148-1697137

Të gjithë e dinë se dashuria na bën të ndjehemi mirë, por çfarë thotë shkenca për të? Këto janë efektet e dëshmuara shkencore që dashuria ka në trupin dhe mendjen tuaj: Dashuria është një qetësues natyral i dhimbjeve Studime të ndryshme kanë treguar se oksitocini (një përbërës në tru i …

Read More »

Kunguj të mbushur me perime dhe salcë kosi

fk-8

Përbërësit: ▪ 4 kungull (të freskët) ▪ 120 gr salcë kosi ▪ 50 gr djathë i bardhë ▪ 1 qepë (mesatare) ▪ 2 spec i kuq ▪ 1 tufë majdanoz ▪ rigon (i thatë) ▪ 1 kokërr domate (mesatare) ▪ kripë ▪ piper ▪ vaj ulliri Përgatitja: Pastroni kungujt në …

Read More »

Çifti Beckham në versionin modern të Michelangelos (Foto)

DavidVictoriaBeckham-780x439

David dhe Victoria Beckham janë shndërruar në versionin modern të veprave të Michelangelos, Davidi dhe Venusi. Një artist rruge me bazë në Londër, i njohur si Pegasus, ka thënë se dëshironte që të ripunojë artin klasik, i cili është admiruar me shekuj dhe t’i shndërronte ata në figurat të famshmëve …

Read More »

Ish- i dashuri i Rita Orës pëson aksident komunikacioni

CalvinHarris-780x439

DJ i mirënjohur, Calvin Harris, ka pësuar lëndime në një aksident trafiku në Los Angeles. Sipas TMZ, 32 vjeçari është dërguar në spital pas një gërvishtje që ka marrë në këtë aksident, transmeton Koha.net. Ai ishte rrugës për në aeroport kur ishte kishte ndodhur aksidenti, me këtë rast raportohet se …

Read More »

Këto tri pije shkatërrojnë thartirën në lukth

lukth-acid-690x380_1463837095-846058-530x291

Nëse shpesh vuani nga thartira në lukth, nuk jeni të detyruar të vraponi pas ilaçeve. Përdorni artikujt ushqimorë, të cilët i keni në kuzhinë dhe bëni ilaçe efikase natyrore. Ilaçi me borzilok Kur i hetoni simptomat e para të tajitje së thartirës në lukth dhe të djegësirës, merrni dhe përtypni …

Read More »