Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Si të zgjoheni pas një humbjeje?

n-empowered-woman-628x314_1488118871-3327487

Të dish të humbësh, mund të kthehet në një avantazh shumë të madh. Por ndodh që shpesh të ndalemi tek aspektet negative të një dështimi, duke injoruar potencialitetin. Në një studim të fundit, Madsen e Desai kanë zbuluar se, në termat e nxënies, mësimi që na jep një dështim mbahet …

Read More »

Këto janë tri lulet të cilat pastrojnë ajrin

mushkeri-1-1487886955-8330756_1488111911-6606964

Jo vetëm që janë të mira për përmirësimin e cilësisë së ajrit, por edhe eliminojnë helmet, avujt kimikë, mikrobet nga ajri, sporet e mykut, por krahas kësaj edhe sjellin lagështinë e ajrit në nivel të përshtatshëm. Lulet zakonisht i mbajnë në dhomën e ditës dhe në korridor, mirëpo të gjitha …

Read More »

Kujdes kur konsumoni krahët e pulës

pula_1487971027-6839312

Mund të habiteni çdo ditë me ngjarjet të cilat ndodhin në botë. Ndonjëherë janë gati-gati të pabesueshme, por në fakt janë ngjarje të vërteta, që diku dikujt i kanë ndodhur. Tashmë nuk është e re që njerëzit t’i ndajnë eksperiencat e tyre të çuditshme me të tjerët. Rasti në fjalë …

Read More »

Horoskopi ditor, e diel 26 shkurt 2017

638399__original

Ky është horoskopi për ditën e diel, 26 shkurt 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditët e para të javës mund të kenë qenë mjaft të komplikuara. Dikush mund të ketë pishmane, …

Read More »