Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 9 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e premte, 9 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiJeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do …

Read More »

Sa ndikon uji i gazuar në trupin tuaj?

Të interesuar shumë për hidratim të trupit madje duke kaluar dhe përtej ujit natyral. Pra është edhe uji mineral të cilin shpesh e përdorni si zgjedhje freskuese por, sa e shëndetshme është ajo kuptojeni më poshtë:Sipas një studimi, shuarja e etjes shpesh më e shijshme se sa me ujë natyral, uji …

Read More »

Kjo është mbesa seksi e Diellza Kolgecit (Video)

Lorinda, është mbesa e aktores Diellza Kolgeci. Ajo ka një bukuri të jashtëzakonshme, ku së fundmi ishte protagoniste e videoklipit më të ri të këngëtarit të njohur, Asim Gashi.Bukuroshja tani është 18 vjeçe, ku para disa ditësh përfundoi maturën.Se çfarë thotë Diellza për të, dhe kë humbi ajo para disa muajsh …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }