Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Receta natyrale që ju ndihmon të humbisni 20 kg

Receta natyrale që ju ndihmon të humbisni 20 kg

634221__original

Kjo pije ka qenë e famshme në Japoni dhe është përdorur gjerësisht për të humbur peshë në mënyrë të shpejtë. Besohet se me anë të kësaj pije ju mund të humbni deri në 20 kilogramë për 2 muaj.

Për këtë pije ju duhen: 1 lugë e madhe mjaltë, 1 gotë ujë të vakët, 5- 6 gjethe çaj të gjelbër të bluar, 1 lugë të madhe rrënjë të copëtuara xhenxhefili.

Vendosni ujin e vakët në një enë dhe shtoni të gjithë përbërësit e tjerë, shkruan Indeksonline. Vloni ujin për vetëm 1 minutë dhe më pas vendosni lëngun në një enë qelqi.

Përzieni mjaltin më pas me këtë lëng dhe përdoreni këtë pije çdo ditë për 2 muaj rresht për të arritur rezultatet e dëshiruara.

(Visited 113 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Katër zona erogjene për të cilat nuk keni ditur që ekzistojnë, ndërkaq ju krijojnë kulmin e kënaqësisë!

Shkencëtarët turq tërheqin vërejtjen që këto katër zona të thella vagjinale erogjene mund të jenë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }