Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Burri i flet bashkëshortes, pas 20 vitesh heshtjeje nga inati (Video)

Burri i flet bashkëshortes, pas 20 vitesh heshtjeje nga inati (Video)

burri-i-flet-bashkeshortes-pas-20-vitesh-heshtje-nga-inati-foto-780x439

Otou Katayama nga Nara e Japonisë, nuk i ka folur bashkëshortes për 20 vite resht, sepse ajo kishte thënë diçka që e ka nervozuar.

Për dy dekada, ai ka jetuar me bashkëshorten Yumi dhe tre fëmijët e tyre në të njëjtën shtëpi, por e ka injoruar kur ajo përpiqej të bisedonte me të, transmeton Telegrafi.

Në vend të ndonjë fjale, tundje koke apo lëvizje dore, ajo është përballur me një mur të heshtjes.

Duke parë këtë situatë, djali tyre Yoshiki i ka kontaktuar drejtuesit e një kanali televiziv dhe ka kërkuar ndihmën e tyre, që të bëjnë diçka në këtë drejtim.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni momentin kur Otou më në fund i flet bashkëshortes, ndërsa tre fëmijët e tyre dhe drejtuesi i emisionit dëgjojnë nga larg.

“Është bërë kohë e gjatë, prejse nuk kemi biseduar. Ti ishe shumë e preokupuar me fëmijët”, ka thënë Katayama, pas kohës së gjatë pa i thënë asnjë fjalë gruas.

(Visited 750 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }