Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Rita për pak zbulon gjoksin (Foto)

Rita për pak zbulon gjoksin (Foto)

ritaiora-780x439-600x338 screenshot-lajmi-net-2016-12-20-19-22-13

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora përmes rrjeteve sociale ndan pothuajse çdo moment të jetës së saj me ndjekësit.

Ajo edhe sot ka publikuar një foto ku shihet se kishte veshur një robdishan, shkruan lajmi.net

Mirëpo, as kësaj here nuk ka munguar gjesti provokues. Rita kishte kapur njërën anë të kësaj veshje dhe për pak do nxjerrtë në pah gjoksin e saj.

 

(Visited 48 times, 1 visits today)

About apachekla99

Check Also

Kalimtari-i-shpëtoi-vetëtimës-që-goditi-dy-herë-në-të-njëjtin-vend-foto-780x439

Dëshmi se rrufeja mund të bie dy herë në të njëjtin vend dhe se dikush lind në shenjën e fatit! (Video)

  Fahrol Razi ka qenë afër furgonit në një parking në Singapor, kur pran tij …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *