Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Rita për pak zbulon gjoksin (Foto)

Rita për pak zbulon gjoksin (Foto)

ritaiora-780x439-600x338 screenshot-lajmi-net-2016-12-20-19-22-13

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora përmes rrjeteve sociale ndan pothuajse çdo moment të jetës së saj me ndjekësit.

Ajo edhe sot ka publikuar një foto ku shihet se kishte veshur një robdishan, shkruan lajmi.net

Mirëpo, as kësaj here nuk ka munguar gjesti provokues. Rita kishte kapur njërën anë të kësaj veshje dhe për pak do nxjerrtë në pah gjoksin e saj.

 

(Visited 67 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }