Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Ja çfarë kërkon nga Babadimir kjo këngëtare e njohur! (Foto)

Ja çfarë kërkon nga Babadimir kjo këngëtare e njohur! (Foto)

1112 screenshot-gazetablic-com-2016-12-18-20-39-37screenshot-gazetablic-com-2016-12-18-20-39-18

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, si duket ka qenë e mirë gjatë gjithë vitit që po e lëmë mbas dhe tash po e kërkon një dhuratë nga Babadimri.

Nuk kërkon ndonjë dhuratë të zakonshme të festave të fundvitit, këngëtarja dëshiron diçka me shumë. Ajo babagjyshit të Vitit të Ri, ia ka kërkuar kartelën e bankës, përcjellë Magazina.al.

“I dashur Santa, vetëm lëni kredit kartën nën pemë”, ka shkruar këngëtarja krahas një foto të realizuar për këto festa.

(Visited 48 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }