Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / I nxjerrin nga trupi binjakun e pa lindur me këmbë, gjenitale dhe flokë (Foto, +16)

I nxjerrin nga trupi binjakun e pa lindur me këmbë, gjenitale dhe flokë (Foto, +16)

Një adoleshent nga Malajzia, i është nënshtruar me sukses intervenimit për t’i hequr binjakun e tij i cili kurrë nuk ka lindur.

Mohd Zul Shahril Saidin e ka mbajtur një fetus që nga lindja, një nga rastet e rralla që shkenca i njeh si ‘fetus in fetu’, transmeton Telegrafi.

Ky fenomen ndodhë një në 500 mijë lindje, kur fetusi i deformuar, gjendet te binjaku i tij.

Binjaku 2

Pas operimin në spitalin e qytetit Kedah, nga 15-vjeçari është hequr kjo pjesë njerëzore që kishte këmbë, organ gjenital dhe flokë.

Me të mësuar se ky është ‘njëri binjak’, familjarët e kanë varrosur me një ceremoni sikur secili njeri normal.

Në anën tjetër, Mohd i cili kohëve të fundit ka pasur dhimbje barku dhe ka kërkuar ndihmën e mjekut, pritet që së shpejti të lëshohet nga spitali.

(Visited 235 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Marina Fara seksi nga makina, tregon gjoksin (Foto)

Bukuroshja shqiptare e cila po mirret edhe me modeling, Marina Fara, nuk ndalet së provokuari, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }