Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / Drekë familjare për 5 minuta: Provojeni këtë recetë për pite. Do t’i lëpini gishtat! (video)

Drekë familjare për 5 minuta: Provojeni këtë recetë për pite. Do t’i lëpini gishtat! (video)

Patatet lani mirë dhe në mes te koreve i zieni. Pastrojeni mirë dhe shtoni gjalpë, vezë, kripë dhe pak piper dhe tundni mirë derisa të bëhen si pire.

Për t’u bërë përmbajtja më e dendur, shtoni miell dhe ngjisheni fort brumin. Shtoni edhe pak miell, nëse brumi ju ngjitet në duar.

Pastaj në tiganin e nxehur qitni pak vaj dhe gjysmën e brumit shtrijeni në fund të tiganit.

Mbi brumë rendisni proshutën dhe kaçkavallin, pastaj sipër pjesën tjetër të brumit.

Leni të piqen në furrë tre deri në katër minuta, pastaj rrotullojini në anën tjetër dhe piqni derisa të skuqet.

(Visited 17,390 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Modele shohim plotë, ama më seksi se kjo s’ka (FOTO, +16)

Supermodelja dhe aktorja e njohur, Emili Ratajkowski nuk a si të quhet ndryshe pos një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }