Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / Ja si t’i hiqni qimet e trupit përgjithmonë brenda pak minutave (Video)

Ja si t’i hiqni qimet e trupit përgjithmonë brenda pak minutave (Video)

Pavarësisht se nuk paraqet ndonjë rrezik, qimet e padëshiruara janë dukuri e turpshme për shumë njerëz.

Qimet i mbulojnë zonat më të ndjeshme të trupit nga dëmet e jashtme. Prandaj, qimet e trupit janë shumë të dobishme për pjesë të caktuara të trupit, transmeton Telegrafi.

Sidoqoftë, shumë njerëz i shohin qimet si të turpshme dhe të ‘gërditshme’, prandaj vendosin t’i heqin ato.

Femrat më së shumti ankohen për qimet e fytyrës dhe të sqetullave.

Duke pasur parasysh këto, qimet e trupit mund të hiqen edhe në shtëpi… përgjithmonë.

Përbërësit:

– Dyllë për heqje të qimeve ose depilator

– Pluhur Thanaka

Vaj Kusumba

 

(Visited 799 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Marina Fara seksi nga makina, tregon gjoksin (Foto)

Bukuroshja shqiptare e cila po mirret edhe me modeling, Marina Fara, nuk ndalet së provokuari, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }