Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / Funde midi ngjyrë metalike: Model i cili do të dominojë veshjet tua verore

Funde midi ngjyrë metalike: Model i cili do të dominojë veshjet tua verore

Fundet e këtilla janë moderne, tepër fine dhe shumë elegante, për ç’arsye paraqesin rrobë dominuese të sezonit!

Ngjyra metalike dhe modeli atraktiv në mënyrë perfekte do të freskojnë çdo veshje dhe do të përshtaten pothuajse me të gjitha pjesët bazike të rrobave, mirëpo edhe me aksesorët, kështu që ju këshillojmë që sa më parë të siguroni këtë model të fundeve.

Ato janë të gjera, luksoze dhe kombinohen shkëlqyeshëm me kollan të gjerë, transmeton Telegrafi.

1

2

3

049b29435ad4ba1bdacebdd9b9192a65

man-repeller-mfw-gucci-0975

metallic-pleated-skirts-1000-600x600

New-2015-Spring-Summer-Super-Short-Gold-font-b-Metallic-b-font-Mini-font-b-Skirt

the-neat-blog-summer-transition-fall-4

My-Favorite-Ways-To-Wear-A-Pleated-Skirt-This-Summer-13

(Visited 67 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Marina Fara seksi nga makina, tregon gjoksin (Foto)

Bukuroshja shqiptare e cila po mirret edhe me modeling, Marina Fara, nuk ndalet së provokuari, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }