Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / Kishte frikë të tregonte, mjekët u befasuan me atë që i gjetën në bark (Foto)

Kishte frikë të tregonte, mjekët u befasuan me atë që i gjetën në bark (Foto)

Në Raipur të Indisë, një fëmijë ka vuajtur dhimbje të mëdha barku, shkaku i një brushe të dhëmbëve që e kishte përpirë pa dashje.

Keshav Sahu ka pasur frikë nga prindërit të tregojë se e ka përpirë këtë mjet për pastrim, por vetëm është ankuar.

br1

Pasi është shtrirë në spital, mjekët kanë kërkuar që pesëvjeçarit t’i bëhet fotografimi me rreze X, meqenëse nuk kishte asnjë simptomë të ndonjë sëmundjeje.
Fotografimi i thellë ka treguar se ai e ka brushën te fshikëza e urinës dhe duhet t’i nënshtrohet një intervenimi urgjent.

Pas operimit, Sahu e ka rimarrë vetën nga plastika e gjatë 15 centimetra që i bënte presion në bark.

br2

(Visited 531 times, 1 visits today)

About LajmeShqip Online

Check Also

Pornostarja shqiptare vazhdon të provokojë me foto të nxehta (Foto+16)

Alby Rydes njihet si njëra ndër pornostaret më aktive në rrjetet sociale. Rydes e cila …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }