Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME / Iran, gjyqtari e dënon me vdekje dhe i thotë: Nëse je i pafajshëm do të shkosh në Parajsë!

Iran, gjyqtari e dënon me vdekje dhe i thotë: Nëse je i pafajshëm do të shkosh në Parajsë!

iranian

Një gjyqtar iranian raportohet se i ka thënë një burri të cilin e kishte dënuar me vdekje: “Nëse je i pafajshëm, do të shkosh në parajsë pasi të varesh me litar”.

Reza Hosseini nga Koohdasht, ishte një prej katër personave që u ekzekutuan më 3 maj në veri të Iranit pasi u dënua për trafik droge.

Ekzekutimi i tij erdhi pas një gjykimi që dyshohet se zgjati vetëm dy minuta pas të cilit ai u shpall fajtor dhe u dënua me vdekje në burgun e Ghezel Hesar.

34-vjeçari raportohet se këmbënguli se ishte i pafajshëm gjatë gjyqit ku gjyqtari Tayerani i tha atij se në rast se është kështu, atëherë ai do të shkojë në parajsë, sipas lajmit të përcjellë nga agjencia HRNA,

(Visited 37 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }