Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha.Ajo ka qenë e ftuara e parë e emisionit “Wake Up” në Top Channel, për këtë sezon të ri. Gjatë bisedës në studio me Enon, Islin dhe Orin, këngëtarja ka shuar shumë kuriozitete për karrierën, marrëdhënien me djalin Fernando, etj.Më tej ajo u ngacmua për lidhjen me Albanin, ku pranoi historinë e dashurisë me të.“Nuk ka vend as për po, e as për jo. Ne kemi vendosur të jemi hermetikë, sepse dashuria është diçka shumë e shtrenjtë dhe kemi dashur ta ruajmë për vete, për të ruajtur kështu edhe familjet tona, fëmijët tanë. Nuk na pëlqen të jemi një çift tipik showbizi”, është shprehur këngëtarja.Çiljeta është nënë e një djali, si fryt i një lidhje të dështuar, ashtu sikundër dhe Albani, i cili humbi nënën e djalit të tij, pak pas lindjes.Per me shume klikoni videon me poshte…

 

(Visited 29 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

‘Pallua mbron nga syri i keq’, njihuni me historinë e këtij shpendi shumëngjyrësh

Pallua është shpend shumë i përhapur në Indi.Haset në pyje, fusha me barëra të larta, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }