Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / “Halla më zhvishte dhe ngacmonte seksualisht”, djali nga Laçi tregon dramën

“Halla më zhvishte dhe ngacmonte seksualisht”, djali nga Laçi tregon dramën

Një 24-vjeçar i lindur në Laç akuzon hallen e tij si përgjegjëse për traumën e shkaktuar në fëmijëri.Në një rrëfim për “ShkodraNews” djali tregon se si kur ishte i mitur halla e ka bezdisur e ngacmuar seksualisht, e për pasojë ai sot e ka vështirë të ndërtojë marrdhënie të qëndrueshme me femra.“Sot jam 24 vjeç e jetoj në Belgjikë ku kam mbaruar dhe studimet. Por kam lindur në Laç. Kur isha i vogël rrija tek halla, kur prindërit ishin në punë. E urrej atë femër. Sepse më ka zhveshur dhe poshtëruar kur isha i vogël. Këto i mbaj mend si sot. Herë ishim veç unë e ajo, por shumë herë e bënte para të dashurit të saj këtë veprim. U ndjeja shumë i turpëruar dhe urreja kur rrija vetëm më të. Por prindërve nuk i tregoja se më dukej se ashtu sillen hallat.Kur kujtoj sa keq ndihesha fëmijë që ajo më zhvishte e luante me trupin tim duke u tall ose e prekur, sot ende nuk kam një marrëdhënie serioze me një femër. As t’i puth nuk jam në gjendje.Madje sa më shumë kalojnë vitet,  ndihem gjithnjë e më i izoluar dhe i vetëm. Kur pëlqej një vajzë mezi pres ta takoj. Por sapo jam me të më kap ndjenja e frikës më duket sikur do të më dëmtojë.Më vjen t’ja përplas në fytyrë halles, por kam mësuar se është prekur nga kanceri. Madje edhe i dashuri ka ikur me azil dhe e ka braktisur, M’ka lënduar shumë ajo femër që quhet hallë.”, shkruan ai.Per me shume klikoni videon me poshte…

 

(Visited 61 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

‘Pallua mbron nga syri i keq’, njihuni me historinë e këtij shpendi shumëngjyrësh

Pallua është shpend shumë i përhapur në Indi.Haset në pyje, fusha me barëra të larta, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }