Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / Pastroni gjakun nga yndyra me vetëm një lugë nga ky ilaç

Pastroni gjakun nga yndyra me vetëm një lugë nga ky ilaç

Çdo mëngjes pini një lugë nga ky ilaç me një gotë ujë dhe trupi juaj do të rifreskohet tërësisht…

Koha e ngrënies ka përfunduar. Që trupi juaj të pushojë nga tryeza e mbushur me ushqime kalorike dhe të yndyrshme gjatë periudhës së festave, po ju sjellim një pije detoksifikuese që djeg yndyrën.

Metabolizmi juaj do të përshpejtohet mënjëherë, do të shkrini dhjamin dhe peshën e tepërt, si dhe do të ju forcohet imuniteti.

Ju nevoitet:

  • 1 lugë e vogël kanellë
  • 2 lugë e vogël uthull molle
  • 1 lugë mjaltë
  • 2 lugë lëng limoni
  • 1 gotë ujë

Përgatitja:

Përzieni të gjithë përbërësit dhe pini çdo mëngjes nga një lugë në stomak bosh me një gotë të madhe me ujë.

Antioksidantët e dalluar siç janë limoni dhe kanella e përshpejtojnë metabolizmin, ndërsa uthulla e mollës njihet si orientues i bakterieve të mira në stomak.

(Visited 68 times, 1 visits today)

About LajmeShqip Online

Check Also

3b20ce3c00000578-4008716-image-a-13_1481103030527

Ish e dashura e Neymarit, ia humbë kontrollin kamermanit me gjoksin e saj (Video)

Modelja serbe Soraja Vucelic siç duket e ka bërë të dalë jashtë kontrollit kamermanit, derisa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *