Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Nëse keni këtë shenjë horoskopi, atëherë jeni të veçantë

Nëse keni këtë shenjë horoskopi, atëherë jeni të veçantë

A jeni Dash në horoskop? Lexoni se çfarë i karakterizon njerëzit që janë të lindur në këtë shenjë.

Dashi është i ashpër

Intensiteti i një njeriu me këtë shenjë është krejt në një nivel tjetër. Njerëzit e lindur në këtë shenjë horoskopi janë të zjarrtë, por jo në një mënyrë të keqe. Ata sjellin shumë energji në një dhomë dhe kjo energji është kryesisht e mirë. Ata dinë të falin shumë, por jo gjithëherë!

Dashi dëshiron aventurë

Dashi ka një etje për aventurë që duhet të plotësohet. Njerëzit me këtë shenjë janë të gatshëm të bëjnë ngjitje në shkëmbinj, udhëtime, zhytje në qiell dhe kampe. Dashit i pëlqen që të marrë përvoja të reja dhe të argëtohet shumë, transmeton Gazeta Express.

Dashi shikon ‘pikturën e madhe’

Më shumë se çdo shenjë tjetër, Dashi shikon pikturën e madhe. Njerëzit me këtë shenjë dëshirojnë t’i shohin të gjitha pjesët lëvizëse të jetës të ecin së bashku. Ata përgatiten mirë për të ardhmen dhe nuk e çojnë kohën kot në detajet e vogla të ditës në jetën e përditshme.

Dashi merr atë që dëshiron

Dashi është i prirë të jetë i pamëshirshëm, sidomos profesionalisht. Njerëzit me këtë shenjë janë entuziastë për mundësitë e reja, dhe kur i shohin, ata pushtojnë çdo mundësi për ta realizuar qëllimin. Ata nuk e kanë problem që të garojnë më këdo për çdo gjë, sepse e dinë se do të fitojnë.

Dashi është i veçantë

Udhëtimet, kënaqësitë, librat, aventurat, çdo ditë e re premton diçka të pabesueshme kur ju jeni Dash.

Per me shume klikoni videon me poshte…

(Visited 437 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }