Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Seks tresh në jaht në mes të ditës (Video +18)

Seks tresh në jaht në mes të ditës (Video +18)


Ose seksi në plazh ka marrë përhapje të madhe, ose tashmë po e shohin të gjithë për shkak të telefonëve.
Një video amatoriale “hard” e regjistruar në Costa D’Amalfi po bën xhiron e rrjetit. Në filmim duken 2 meshkuj ndërsa bëjnë seks me një femër. Meshkujt janë të rinj dhe të palestruar ndërsa ajo është zeshkane. Duket se gjesti ka eksituar edhe marinarët e jahtit që kanë kërkuar t’i bashkohen aktit.

“Keni nevojë për ndihmë? Mund të vijmë edhe ne?” – ishin fjalët e marinarëve. Dagospia shkruan se ata të tre kanë vazhduar sikur nuk po ndodhte asgjë ndërsa video është marrë menjëherë nga faqe që janë të ndaluara për minorenet

(Visited 2,779 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }