Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ / Receta që ju ndihmon të largoni përgjithmonë qimet nga fytyra

Receta që ju ndihmon të largoni përgjithmonë qimet nga fytyra

Edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos u shqetësoni.

Natyra ka krijuar maska të cilat do tu ndihmojnë t’i thoni lamtumirë përgjithmonë kësaj çështje.

Përbërësit:

– 1 filxhan mjaltë
– 1 filxhan miell tërshëre
– 1 filxhan lëng limoni

Përgatitja

Përzini tre përbërësit dhe maska juaj natyrale për heqjen e qimeve është gati.

Vendoseni përzierjen në pjesët ku dëshironi t’i hiqni qimet.

Të qëndroj në fytyrën tuaj për 15 minuta dhe pastaj largojeni me ndihmën e ujit të nxehtë.

Në fund vendosni krem dhe përsëriteni të njëjtën procedurë 2-3 herë në javë.

Pas një muaji, problemi juaj me qimet e fytyrës do të jetë pjesë e të kaluarës

(Visited 6,882 times, 2 visits today)

About Lajme

Check Also

Modele shohim plotë, ama më seksi se kjo s’ka (FOTO, +16)

Supermodelja dhe aktorja e njohur, Emili Ratajkowski nuk a si të quhet ndryshe pos një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }