Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Ëmbëlsirë e shpejt dhe e shijshme me banane

Ëmbëlsirë e shpejt dhe e shijshme me banane

1521405-650-1461580097-shutterstock_406114849-780x439

Përbërësit:

– Pesë banane

– 100 gramë çokollatë

– Karamele të vogla me ngjyra

Përgatitja:

Preni bananet dhe shkrijeni çokollatën në një tas, pastaj futni copët e bananes në çokollatë.

Pasi t’i futni bananet në çokollatë, hidhni karamelet e vogla shumëngjyrëshe (si në foto).

Të gjitha pjesët i futni në frigorifer derisa të ngrihet çokollata.

(Visited 55 times, 1 visits today)

About apachekla99

Check Also

638401__original

Katër rastet kur nuk duhet të pini asnjëherë kafe

Kafeja përveç se është e shëndetshme, mund të ndikojë edhe negativisht nëse konsumohet në këto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *