Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / U ballafaqua me peshkaqenin, shihni sa mençur e menaxhoi situatën peshkatari (Video)

U ballafaqua me peshkaqenin, shihni sa mençur e menaxhoi situatën peshkatari (Video)

mencuri-780x439

Një peshkatar i guximshëm ka menaxhuar mençur një situatë të pakëndshme, duke përdorur shtizën e tij ndërsa peshkonte në brigjet e Queensland, Australi, përcjell Telegrafi.

Kerry Daniel një peshkatar me shtizë, ishte duke peshkuar në një kanal kur ai e pa si rrufeshëm po vinte një peshkaqen afër tij.

Duke përdorur shtizën e tij, Daniel qëlloi peshkaqenin në gojë, derisa ai po afrohej. Kur ai e kuptoi se shtiza ishte mbërthyer në gojën e peshkaqenit, ai nuk tentoi ta tërhiqte atë, por mençurish e la pajisjen e tij.

Daniel tha se ai nuk e di se çfarë kishte ndodhur më pas me peshkaqenin, i cili është parë për herë të fundit duke u përpëlitur dhe nga goja e tij dilte gjak.

 

(Visited 72 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Dosja “Habilaj”/ Emrat e katër personave të shpallur në kërkim, “Tahiri ka bërë 5 milionë euro”

Dalin detaje të reja lidhur me dosjen e hetuesve italianë lidhur me grupin kriminal të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }