Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Një shpërthim të tillë të vullkanit rrallë e keni parë (Video)

Një shpërthim të tillë të vullkanit rrallë e keni parë (Video)

1-165-780x439

Kjo video tregon shpërthimin e një vullkani në ishujt Havai.

Vullkani me grykëderdhje në oqean ka tërhequr kureshtjen e shumë njerëzve, transmeton tema.

Siç mund ta shihni edhe në video, nga shpërthimi i fuqishëm një pjesë e madhe toke shkëputet dhe bie në ujë.

 

 

(Visited 29 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Dosja “Habilaj”/ Emrat e katër personave të shpallur në kërkim, “Tahiri ka bërë 5 milionë euro”

Dalin detaje të reja lidhur me dosjen e hetuesve italianë lidhur me grupin kriminal të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }