Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Për shtatë ditë rregullon shtypjen, ul kolesterinën: Ilaçi i cili me arsye quhet magji!

Për shtatë ditë rregullon shtypjen, ul kolesterinën: Ilaçi i cili me arsye quhet magji!

449323017-74196

Po ju japin recetën të cilin e përdorin amishët dhe i cili mund të shërojë sëmundje të ndryshme, por edhe forcon sistemin e imunitetit.

Gjëja më e mirë te ky ilaç është ajo që është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë, ndërkaq artikujt ushqimorë të cilët ju duhen për ta bërë këtë ilaç janë lehtë për t’u siguruar, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

Një copë e xhenxhefilit, një thelb hudhre (i grirë në rende), një lugë uthull molle, një lugë mjaltë, një lugë lëng limoni.

Qitni të gjithë përbërësit në blender dhe miksoni 30 sekonda me shpejtësinë më të madhe. Pastaj kullojeni përbërjen dhe mbajeni në frigorifer gjatë shtatë ditëve të cilin do ta pini.

Si ta përdorni:

Konsumohet një luge të kësaj përbërjeje para kafjallit në mëngjes dhe një lugë para darke.

Nuk rekomandohet konsumimi i më shumë se tri herë në ditë.

Do të jeni të befasuar me rezultatet.

Shtypja e gjakut dhe kolesterina do të zvogëlohen, por do të jeni të freskët dhe plot energji.

(Visited 2,918 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Njihuni me vendet ku mund të bëni pushime dhe shopping me çmime të lira

Vera është periudha ideale për të udhëtuar dhe për të shijuar diellin, por një ndër …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }