Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Qytetari nga Tirana furnizon makinën me naftë, por tmerrohet kur shikon se çfarë i ndodh makinës së tij

Qytetari nga Tirana furnizon makinën me naftë, por tmerrohet kur shikon se çfarë i ndodh makinës së tij

img-2425_1484073086-8586883

Një qytetar nga Tirana mjaft i irrituar, ka denoncuar pranë redaksisë sonë “të pabërën” që i shkaktoi furnizimi me naftë në kryeqytet.

Ai shprehet se tentoi të ndizte makinën por ajo “nuk reagoi fare”. Ai u detyrua ta dërgonte atë në servis ku i ndërroi filtrat e naftës.

Naftën që kishte filtri i vjetër e futi në një shishe plastike. Ai i u tmerrua kur pa llumin që ishte mbledhur brenda shishes. Qytetari ndërkohë raporton se e kishte pastruar komplet serbatorin e makinës së tij vetëm 6 muaj më parë.

I pyetur nga JOQ, qytetari tha se e mbushte automjetin në vende të ndryshme, dhe vijoi me disa të shara të rënda ndaj karburanteve15966851-10211101086778614-1781317721-o-copy_1484073063-5224760

(Visited 688 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }