Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Çfarë ndodhi kur ky njeri hapi një vrimë në akull? (VIDEO)

Çfarë ndodhi kur ky njeri hapi një vrimë në akull? (VIDEO)

screenshot-2-1459720212-5971023-1470000010-7759326_1483984745-8399237

Ekzistojnë shumë gjëra argëtuese që mund t’i bëni në natyrë, vetëm duhet të dilni dhe të dëshironi t’i bëni ato.

Në një video që është e postuar në YouTube, një burrë e bënë saktësisht këtë – ai argëtohet me natyrën.

Në videon e shfaqur më poshtë, do ta shihni se çfarë ndodhi kur një burrë hapi një vrimë me thikë në një akull, transmeton Gazeta Express.

Ai shkoi tek një flluskë prej metani, e krijuar nën akull në një liqen, dhe e ndezi atë. Shikojeni:

 

(Visited 169 times, 1 visits today)

About apachekla99

Check Also

darce-oake-britains-got-talent-featured_1485205156-8183173

Magjistari kombinon pendën me ‘qibrit’, e pabesueshme çfarë nxjerr

Një magjistar në ‘Britain’s Got Talent’ pati lënë të gjithë të habitur pas magjisë që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *