Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Kali që “qan” në funeralin e pronarit të tij (VIDEO)

Kali që “qan” në funeralin e pronarit të tij (VIDEO)

kali9

Ky është momenti prekës kur një kalë “qan” në funeralin e pronarit të tij.

Familja dhe miqtë e Ëagner de Lima Figueiredo, 34 vjeç, mbetën të shokuar kur kafsha vendosin kokën mbi arkivolin e trupit të pajetë, e nisi të hingëllinte e psherëtinte sikur të ishte duke vajtuar për të.

Kali i quajtur Sereno u soll në funeral nga vëllai i të ndjerit, Ëando, në 3 Janar në Paraiba, Brazil. Dyshja kishte një marrëdhënie shumë të ngushtë, sipas të afërmve të tyre.

Videoja me momentin emocionues është bërë virale duke marrë qindra mijëra klikime online.

 

(Visited 109 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }