Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Iu anulohet gara, por notarët “zhyten” në borë (Video)

Iu anulohet gara, por notarët “zhyten” në borë (Video)

1-134-780x439

Kur një garë noti mes ekipeve të Universitetit të Kentucky-t dhe “Georgia Tech,” në SHBA u anulua për shkak të kushteve atmosferike, notarët e këtij të fundit vendosën të “zhyten” në borë.

Ata mbetën të izoluar në hotel për shkak të një stuhie që përfshiu zonën dhe e kishin thuajse të pamundur të stërviteshin, transmeton tema.

Megjithatë, notarët vendosën të argëtohen duke “notuar” në borën e grumbulluar përpara hotelit.

 

(Visited 201 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }