Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Magjia e Lapland në Finlandë (Video)

Magjia e Lapland në Finlandë (Video)

lapland_carousel1-780x439

Ndryshe nga stinët tjera, dimri i jep një pamje unike çdo vendi që mbulohet nga dëbora.

Por, janë disa vende të fshehura ndoshta në cepat më të paimagjinueshëm, e që i japin një eksperiencë të paharrueshme çdo personi.

Ndër këto vende është edhe Lapland, Finlandë. Edhe pse deri në 11 të mëngjesit nuk lind dielli, ky vend ngjason vetëm me pikturë, e jo me realitet.

Për t’i parë më mirë bukuritë e këtij vendi, shikoni videon e mëposhtme.

(Visited 63 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }