Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Dëshira për të vjedhur apo sëmundja e Kleptomanisë (Video)

Dëshira për të vjedhur apo sëmundja e Kleptomanisë (Video)

maxresdefault-3-780x439-1

 

Kleptomania është dëshira për të vjedhur, edhe nëse personi nuk ka nevojë ta bëjë këtë gjë.

Kleptomanët ndjenjë kënaqësi, tension dhe çlirim gjersa e bëjnë këtë, por shoqërohen me frikën se dikush mund t’i shoh dhe të turpërohen.

Për më shumë rreth këtij çrregullimi, ndiqni storjen e përgatitur nga RTV Dukagjini.

(Visited 165 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

do_1490527685-6343257

Dëshironi të dobësoheni sonte dhe nesër t’i vëreni rezultatet: shkencëtarët thonë se mrekullia ekziston

Ky ilaç natyral mundet t’ju ndihmojë të eliminoni yndyrat abdominale. Është e mundur t’i eliminoni …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *