Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Raportonte për trafikun, vajza ngrin në transmetim live (Video)

Raportonte për trafikun, vajza ngrin në transmetim live (Video)

vajzza

Ndonjëherë pasioni për profesionin të detyron të bësh veprime nga më ekstremet, të cilat po ti mendosh mirë dhe në një moment të dytë, ndoshta nuk do të merrje kurrë mundimin pë t’i bërë.

Mbase i tillë është edhe rasti i gazetares së kanalit turk Kanal D, Fulya Ozturk, të cilës i është dashur të dalë dje në front të kamerës për të pasqyruar kaosin në trafik në zonën e Zincirlikuyu të Stambollit.

Ajo shfaqet e mbuluar e gjitha nga dëbora, e cila bie pa pushim dhe temperaturat janë mjaft të ulëta. Vajza komenton gjendjen ndërsa është duke ngrirë së fundmi. Ndër të tjera ajo shprehet se fytyra e saj po ngrin për shkak të temperaturave ekstreme.

(Visited 82 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

I merr virgjërinë të motrës, arsyeja trondit botën! (Video)

Dy motra me origjinë nga Argjentina janë përballur para gjykatëses me një rast të padëgjuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }