Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Si të përgatitni ëmbëlsirë Muchmallow (Video)

Si të përgatitni ëmbëlsirë Muchmallow (Video)

munchmallow-1-640x358_1483886309-4522803

Përbërësit:

6 vezë

350 gr sheqer

300 ml qumësht

100 ml vaj

200 gr miell

50 gr kakao

pluhur për pjekje

150 gr çokollatë për zierje

2 sheqer vanille

Pjekja: 14 minuta në temperaturën 200 gradë Celsius.

(Visited 22 times, 1 visits today)

About apachekla99

Check Also

Kalimtari-i-shpëtoi-vetëtimës-që-goditi-dy-herë-në-të-njëjtin-vend-foto-780x439

Dëshmi se rrufeja mund të bie dy herë në të njëjtin vend dhe se dikush lind në shenjën e fatit! (Video)

  Fahrol Razi ka qenë afër furgonit në një parking në Singapor, kur pran tij …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *