Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Jennifer Lopez zbuloi recetën e pijes që jep energji kur jeni të lodhur

Jennifer Lopez zbuloi recetën e pijes që jep energji kur jeni të lodhur

jennifer-lopez_1483896572-587752

Përveç që kujdesen për pamjen e tyre, yjet e mëdha në mënyrë të veçantë kujdesen për shëndetin. Një prej tyre është ylli i muzikës pop, Jennifer Lopez.

Ajo ka zbuluar recetën për energji të cilën e merr sa herë që ndjehet e dërmuar.

Fjala është për një përzierje që përbëhet nga bananet, qumështi, spinaqi, orizi, gjalpi, proteinat pluhur dhe gjalpa nga luledielli.

“Me kalimin e kohës, kuptova se ajo që hamë nuk na jep jep fuqi të mjaftueshme. Ushqimin e njëjtë ua kam dhënë edhe fëmijëve. Mendova, a është kjo e mirë për ta? Unë kam qenë e gatshme që të provoj diçka të ndryshme. Kjo përzierje ka një shije të freskët, dhe me të bëni diçka të mirë për veten tuaj. Dallimi është i madh”, ka thënë Jennifer në një intervistë për “People”.

Gjithashtu, kjo përzierje mund të përdoret si një zëvendësim vakti, sepse përmban fibra, acide yndyrore omega-3 dhe proteina.

(Visited 52 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }