Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Peshkaqeni 4 metra del nga uji dhe hidhet mbi prenë e tij, turisti filmon momentin (VIDEO)

Peshkaqeni 4 metra del nga uji dhe hidhet mbi prenë e tij, turisti filmon momentin (VIDEO)

634476__original

Një turist britanik ka arritur të filmojë momentin kur një peshkaqen i madh i bardhë ka dalë nga uji, është hedhur në ajër dhe ka kafshuar një copë që mendonte se ishte ushqimi i tij.

Pamjet mbresëlënëse tregojnë peshkaqenin 4 metra të gjatë dhe rreth 700 kilogramë, i cili hidhet si të ishte një pupël, drejt presë së tij.

Peshkaqeni hap gojën e tij të madhe duke treguar edhe dhëmbët e mprehtë. Për të kuptuar më shumë situatën mjafton t’i hidhni një sy videos më poshtë.

 

(Visited 208 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }