Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Valët e detit nxjerrin në breg vezët plastike me lodra brenda (Foto)

Valët e detit nxjerrin në breg vezët plastike me lodra brenda (Foto)

valet-e-detit-nxjerrin-ne-breg-qindra-veze-plastike-qe-kane-lodra-brenda-foto-780x439

Stuhia Axel që e ka goditur bregdetin verior të Gjermanisë, ka bërë që valët të trazohen dhe të nxjerrin në breg vezë plastike që kanë rënë nga një anije.

Objektet e vogla të mbushura me lodra për fëmijë, janë prodhuar nga një kompani daneze, ndërsa kishin destinacion portin e Bremerhaven, transmeton Telegrafi.

Së bashku me paketimet me mbishkrime cirilike, janë edhe disa pjesë tjera shoqëruese që i kanë mbushur plazhet.

Punonjësit e higjienës dhe qytetarët, vetëm i kanë skajuar që të mos hynë sërish në det, pasi që është vendosur që në atë vend të shkojnë fëmijët e një kopshti dhe të marrin aq sa munden.

“Plazhi do të pastrohet dhe fëmijët do të gëzohen”, ka qenë vendimi i zyrtarëve që mbikëqyrin plazhet.

valet-e-detit-nxjerrin-ne-breg-qindra-veze-plastike-qe-kane-lodra-brenda-foto-3

valet-e-detit-nxjerrin-ne-breg-qindra-veze-plastike-qe-kane-lodra-brenda-foto-2

(Visited 99 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Çiljeta flet për lidhjen me Alban Hoxhën: S’na pëlqen të jemi çift showbizi

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga më në fund ka pranuar historinë e dashurisë me portierin e “Partizanit”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }