Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Si të pastroni trupin me gjethe dafine

Si të pastroni trupin me gjethe dafine

auto_dafine-e14829145147621482957032-848x478

Lëngu që përftohet nga zierja e gjetheve të dafinës ju ndihmon të pastroni trupin.

 

Në 300 ml ujë të valë, vendosni pesë gram fletë dafine dhe i lini të ziejnë për pesë minuta.

Hiqini nga soba dhe i lini të qëndrojnë pak.

Merrni çajin dhe e pini atë gjatë gjithë ditës, në doza të vogla.

Mos e pini të gjithin përnjëherë.

E pini tri ditë dhe pas kësaj bëni pauzë për shtatë ditë – e përsërisni edhe një herë.

Ju mund të urinoni më shpesh dhe urina juaj mund të jetë ngjyrë rozë. Mos u frikësoni, kjo është pjesë e pastrimit të trupit.

 

(Visited 550 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }