Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Largoni shenjat e shtatzanisë dhe trashjes me këto vajëra natyrale

Largoni shenjat e shtatzanisë dhe trashjes me këto vajëra natyrale

auto_screenshot_61482941552-848x478

Shenjat e shtatzanisë dhe nga trashja janë problem i shumë personave dhe trajtimi i tyre nuk është shumë i lehtë.

 

Por janë disa vajra natyralë që ndihmojnë në eliminimin e tyre.

Ngrohni pak vaj ulliri dhe fërkoni butësisht pjesët ku janë shfaqur shenjat. Kjo do të ndikojë në qarkullim më të mirë të gjakut dhe do të zvogëlojë shenjat në trup.

Një metodë tjetër është me vaj kokosi. Bëni masazh pjesëve të afektuara për 15 minuta.

Gjithashtu, një tjetër metodë është përzierja e sasive të barabarta të vajit të Lavandës, vajit të bajamave dhe vajit të kamomilit.

Vaji nga Vitamin-E gjithashtu është jashtëzakonisht terapeutik për trajtimin e shenjave të të shfaqura nga shtatzania dhe trashja.

(Visited 365 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }