Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Gruaja shtatzënë e cila nuk heq dorë nga palestra

Gruaja shtatzënë e cila nuk heq dorë nga palestra

634397__r1e1mpl2rg

Një nënë shtatzënë shfaqet në një video duke bërë palestër, ndërsa pamjet e saj janë bërë virale në internet, pas ushtrimeve në një kohë kur ajo mban dhe fëmijën në bark.

Trajneria e palestrës Sara Wiss nga Stokholmi, shpërndau një klip impresionues në llogarinë e saj në Instagram, ku bënte ulje dhe ngritje në një hekur, ndërsa bashkëngjitur videos shkruan: “Qëndroni të qetë, jamë akoma shtatzënë…”

Suedezja fanatike pas fitnesit kryen plot 5 ule-ngritje pavarësisht shtatzënisë së saj dhe ndjekësit e saj komentojnë të habitur: “Uauu e urrej veten, je e mrekullueshme”.

Komentet kundrejt Sarës ishin të gjitha pozitive në videom që është parë më shumë se 75 mijë herë.

 

(Visited 20 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

‘Pallua mbron nga syri i keq’, njihuni me historinë e këtij shpendi shumëngjyrësh

Pallua është shpend shumë i përhapur në Indi.Haset në pyje, fusha me barëra të larta, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }