Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Mënyra e frikshme se si një person tentoi të kalonte kufirin për në Spanjë

Mënyra e frikshme se si një person tentoi të kalonte kufirin për në Spanjë

634183__original

Dy persona janë arrestuar nga policia spanjolle, pasi tentuan të trafikonin një emigrant drejt Spanjës.

Siç mund të shihni në fotografi, dy të ndaluarit nga Maroku, e futën emigrantin klandestin në një valixhe, të cilën e kishin fshehur në makinë.

Nga kontrolli i policisë në kufi, u gjet klandestini afrikan brenda valixhes. Ai u dërgua për trajtim mjekësor në spital, për shkak të problemeve me frymëmarrjen.

Ndërkohë po në makinë të fshehur, ishin edhe një burrë dhe një grua nga Guinea, por ata nuk ishin futur në valixhe, por ishin munduar të fshiheshin në sediljet e pasme.

(Visited 36 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

‘Pallua mbron nga syri i keq’, njihuni me historinë e këtij shpendi shumëngjyrësh

Pallua është shpend shumë i përhapur në Indi.Haset në pyje, fusha me barëra të larta, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }