Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Momenti i tmerrshëm kur një grua goditet nga rrufeja

Momenti i tmerrshëm kur një grua goditet nga rrufeja

634234__original

Një grua braziliane është goditur nga rrufeja në një plazh pranë Sao Paulos.

Videoja tregon gruan duke ecur përgjatë bregut të detit, në një ditë me shi, kur rrufeja e godet. Ajo menjëherë rrëzohet në tokë.

Personi i goditur është identifikuar si 25-vjeçarja Taline Campos, nga Guaruljos, një qytet në Sao Paulo. Aktualisht, ajo ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

 

(Visited 16 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

Lind monstrumi me fytyrë njeriu dhe vesh si vetë djalli! (VIDEO+16)

Një video xhirim ku shihet një kafshë me pamje monstruoze, është paraqitur në internet. Kjo …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }