Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Receta që zhduk gurët nga veshkat për 8 ditë

Receta që zhduk gurët nga veshkat për 8 ditë

gure9

Veshkat si organet kryesore të trupit të njeriut kryejnë funksione shumë të rëndësishme ndaj ne duhet të tregojmë një kujdes të veçantë ndaj tyre.

Sipas statistikave të fundit, ekspertët thonë se në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vdesin më shumë njerëz nga gurët në veshka se sa nga të prekurit nga kanceri i gjirit apo prostatës.

Ne po ju paraqesim një recetë të thjeshtë që mund të realizohet shumë thjeshtë në kushte shtëpie.

Përbërësit:
100 ml vaj ulliri
100 ml birrë
100 ml lëng limoni

Përgatitja
Të gjithë përbërësit i shtojmë në një shishe qelqi. Para se t’a përdorni tundenishishen në mënyrë që të krijohet një përzierje e njëtrajtshme.

Përdorimi

Konsumoni 50 ml të kësaj përbërjeje çdo mëngjes, menjëherë pasi të zgjoheni. Tundeni shishen gjithmonë para se t’a përdorni.

Përdoreni rregullisht këtë lëng për 8 ditë rresht dhe do të shihni rezultatin mahnitës që vetëm me këto përbërës mund të ndodhë.

(Visited 118 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

‘Pallua mbron nga syri i keq’, njihuni me historinë e këtij shpendi shumëngjyrësh

Pallua është shpend shumë i përhapur në Indi.Haset në pyje, fusha me barëra të larta, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }