Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET / Keni probleme me mëlçinë? Provoni këtë metodë të thjeshtë – Lajme Shqip

Keni probleme me mëlçinë? Provoni këtë metodë të thjeshtë – Lajme Shqip

auto_koka_ok_9188287101483391628

humë njerëz e adhurojnë jetën e natës dhe alkoolin, mirëpo nuk mund ta shmangin vuajtjen e një dite më pas. Dehja mund t’ju pengojë në punë e po ashtu në realizimin e planeve tuaja gjatë ditës.

Mirëpo nëse pini me zgjuarsi mund ta kurseni veten nga dhimbjet e padëshiruara të kokës.

Para se të pini alkool ju duhet të:

-Pini shumë ujë

-Të konsumoni ushqim shumë kalorik

Gjatë të pirit alkool:

-Provoni të mos i përzieni pijet

-Pini ngadalë

-Pini Sprite

-Vazhdoni të pini ujë

Pasi të jeni dehur:

-Pushoni

-Pini ujë apo lëngje frutash

-Hani bukë të thekur

-Bëni dush

(Visited 62 times, 1 visits today)

About Lajme

Check Also

‘Pallua mbron nga syri i keq’, njihuni me historinë e këtij shpendi shumëngjyrësh

Pallua është shpend shumë i përhapur në Indi.Haset në pyje, fusha me barëra të larta, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }