Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Daily Archives: September 18, 2017

Horoskopi ditor, e martë 19 shtator 2017

Ky është horoskopi për ditën e martë, 19 shtator 2017 . Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Klima yjore do favorizojë bashkëpunimin dhe komunikimin në çift. Më në fund do i zgjidhni disa probleme të vogla …

Read More »

Forma e kërthizës tregon për shëndetin që keni

Mund të mos e besoni mirëpo kërthiza juaj tregon shumë për shëndetin e përgjithshëm trupor. Ka disa forma të ndryshme të kërthizave dhe secila nga to, sipas mjekëve, tregon diçka për shëndetin tuaj. Kërthiza e fryrë Kjo mund të ndodhë për shkaqe të ndryshme, një nga to nëse keni bartur …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }