Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Daily Archives: September 13, 2017

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë (FOTO)

Vajza e deputetes demokrate ka vendosur të bëjë një ndryshim të guximshëm të pamjes së saj. Ada Deda, biondja simpatike e cila u përfol në media për pamjen dhe fizikun e saj nuk duket më njësoj. Vajza e deputetes Albina Deda tashmë është brune. Para pak ditësh ajo njoftoi se …

Read More »

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë (FOTO)

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil. Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Blic. Luana  po vazhdon të ekspozojë trupin e saj në super formë. Në rrjetet sociale Luana ka publikuar disa fotografi nga dasma e motrës së saj Marinës, ku Luana ka …

Read More »

Kjo është modelja më e klikuar në internet (+18)

Charlotte McKinney duket se do t’a zbresë shumë shpejt nga froni modelen Kate Upton si femra më seksi në botë. Sipas një studimi të Charlotte është modelja më e klikuar në internet për vitin 2015. Me format që ka Charlotte nuk do të kalojë shumë kohë kur të vlerësohet si …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }