Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Daily Archives: September 9, 2017

Horoskopi ditor, e diel 10 shtator 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shtator 2017. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një periudhë pushimi për të reflektuar mund të sjellë rezultate të mira. Intuita nuk do ju zhgënjejë. Në sajë të …

Read More »

Kujdes me pecetat e lagura për fëmijë

Është thënë disa herë se pecetat e lagura irritojnë lëkurën e fëmijëve e sidomos bebeve. Kjo më është e vërtetë dhe duhet të jemi mjaftë kujdes. Pecetat e lagura kanë përbërës që iritojnë lëkurën e bebeve dhe është mirë të përdoren në minimumin e mundshëm, transmeton Indeksonline. Në vend të …

Read More »

Gurët në tëmth dhe trajtimi i tyre me lëng molle

Gurët në tëmth janë “gurë” të vogël apo në copa të forta, të cilët gjinden në fshikëzën e tëmthit. Fshikëza e tëmthit është organ i vogël, ndërsa gurët e tëmthit përbëhen nga depozitat e kalciumit, kolesterolit dhe substancave tjera. Gurët mund të dallojnë sa i përket madhësisë, disa janë më …

Read More »

Lirë dhe lehtë: Bëni maskë nga bananja

Janë të njohura përparësitë e shumta shëndetësore të bananes. Përveç vlerave të tjera për shëndetin, kjo frutë na bën edhe më të bukur. Banania gjithashtu mund të përdoret edhe si maskë për fytyrën dhe flokët tuaj. Ajo do të hidratizojë lëkurën e thatë, ndërsa flokët tuaj do t’i bëjë të …

Read More »

Për t’iu shmangur: Katër lloje seksi të keq!

Personat e pakënaqur me jetën e tyre seksuale dinë të jenë goxha depresivë dhe të pikëlluar. Se si do t’i shmangni këto telashe, në vijim ju tregojmë se çka duhet bërë gjatë seksit, dhe çka nuk bën assesi të bëni. Nëse e gjeni veten në ndonjërën nga këto këshilla, urgjentisht …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }