Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Daily Archives: September 7, 2017

Makina futet në shtëpi, 4 të plagosur (Foto)

Një aksident aspak i zakontë ka ndodhur në Rawcliffe të Anglisë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda një shtëpie. Katër persona kanë mbetur të plagosur, drejtuesi i automjeti dy pasagjerët, por edhe një person brenda në shtëpi. Për këtë rast, policia ka vënë në pranga …

Read More »

Piloti “çmend” ndjekësit në “Instagram” (Foto)

Edhe pse është një pilot avioni, ai ka aftësi të jashtëzakonshme edhe në “Photoshop”, duke “çmendur” ndjekësit e tij në “Instagram”. Më shumë se 43 mijë ndjekës kanë mbetur të habitur me fotot e publikuar në profilin e “Instagramit” me emrin “Pilotganso”. Piloti ka publikuar foto teksa ka dalë në …

Read More »

Horoskopi ditor, e premte 8 shtator 2017

Ky është horoskopi për ditën e premte, 8 shtator 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Në përgjithësi jeta juaj në çift do jetë e mbrojtur nga yjet. Komunikimi me partnerin/en do jetë …

Read More »

Ja pse dalin puçrrat

Shfaqja e puçrave në fytyrë është problem që i përket kryesisht periudhës së pubertetit dhe adoleshencës ,por kjo nuk do të thotë që pas të 20-ave nuk mund t’ju dalin më akne. Hulumtimet tregojnë se 35% e grave në 30-at e tyre, 26% në 40-tat e tyre dhe 15% në …

Read More »

Lëngu që shkrin kilogramët e tepërt

Planifikoni që të humbni peshë që të mund të bëni belin tuaj më  të hollë? Këtu është një metodë e shpejtë, e sigurt dhe krejtësisht natyrale për të humbur peshë shpejtë, transmeton Klan Kosova. Sekreti? Mjaltë, lëng portokalli dhe uthullë molle. Përbërësit e recetës: 1 lugë gjelle mjaltë 1 filxhan …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }