Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Daily Archives: September 4, 2017

Horoskopi ditor, e martë 5 shtator 2017

Ky është horoskopi për ditën e martë, 5 shtator 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do provoni …

Read More »

Pastrojeni mëlçinë me rrush të thatë

Mëlçia është organi i dytë më i madh i trupit të njeriut si dhe është një organ vital që kryen shumë funksione esenciale që lidhen me tretjen, imunitetin, metabolizmin dhe ruajtjen e ushqyesve brenda trupit. Poashtu ky organ filtron dhe përpunon gjakun që qarkullon brenda trupit prandaj edhe ndryshe quhet …

Read More »

Horoskopi për muajin shtator 2017 për 12 shenjat

DashiPeriudhë e qetë, pozitive dhe plot me dëshira për t’u zbavitur sa më shumë, për të njohur njerëz të rinj. Por njëkohësisht është koha për t’ju rikthyer rutinës së përditshme. Do të jeni të karikuar për t’i ndryshuar gjërat për mirë. Ju presin ditë favorizuese në raportet familjare, për të …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }