Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Daily Archives: September 2, 2017

E diel 3 shtator 2017 Horoskopi ditor

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas momenteve të errëta dhe të tendosura që keni kaluar, prania e Hënës në shenjën tuaj më në fund do ju mbush plot ngjyra e jetë. Do të dilni me …

Read More »

Çfarë tregon ngjyra e buzëve për shëndetin tuaj?

Mjekësia popullore në lindje ka një interpretim interesant të gjendjes shëndetësore sipas ngjyrës së buzëve tuaja. Shikoni në pasqyrë dhe kuptoni se çfarë problemi keni me organizmin tuaj. Buzët normale duhet të jenë me ngjyrë rozë deri në rozë të errët, ndërsa të gjitha nuancat e tjera tregojnë për disa …

Read More »

Këshilla për flokët kaçurrela

Flokët kaçurrele me të vërtetë mund të jenë vështirë për t’u mirëmbajtur por më poshtë keni disa këshilla se si t’i mirëmbani ato. Pasi dilni nga dushi dhe doni t’i krihni gjithmonë në fillim krihni me krehër me dhëmbë të gjerë, pasi që ai parandalon humbjen e formës natyrale të …

Read More »

Horoskopi për muajin shtator 2017 për 12 shenjat

Dashi Periudhë e qetë, pozitive dhe plot me dëshira për t’u zbavitur sa më shumë, për të njohur njerëz të rinj. Por njëkohësisht është koha për t’ju rikthyer rutinës së përditshme. Do të jeni të karikuar për t’i ndryshuar gjërat për mirë. Ju presin ditë favorizuese në raportet familjare, për të …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }